Μετάφραση- translation this blog

Πέμπτη, 25 Αυγούστου 2016

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-17 (ΟΛΟΙ ΟΙ ΌΜΙΛΟΙ)


Αναλυτικά η κλήρωση:
Οι ημερομηνίες και οι ώρες του πρώτου γύρου: 11 (17:00), 18 (16:30), 25 (16:30) Σεπτεμβρίου, 2 (16:00) 9 (16:00), 23 (15:00), 30 (15:00) Οκτωβρίου, 6-20-27 Νοεμβρίου (15:00), 4-11-18  Δεκεμβρίου (15:00) και 8-15 Ιανουαρίου (15:00)
1η αγωνιστική 16η
ΑΟ Καρδίας – Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα – Λαγκαδάς
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Απόλλων Καλαμαριάς
Καβάλα – Δόξα Προσκυνητών
Νάουσα – Εορδαϊκός
Δόξα Δράμας – Καμπανιακός
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

2η αγωνιστική 17η
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Καρδίας
Ορφέας Ξάνθης – Μακεδονικός Φούφα
Λαγκαδάς – Καβάλα
Απόλλων Καλαμαριάς – Νάουσα
Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου

3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Αλμωπός Αριδαίας
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας – Λαγκαδάς
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκυνητών
Εορδαϊκός – Καμπανιακός
Ρεπό: Νάουσα

4η αγωνιστική 19η
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – ΑΟ Καρδίας
Μακεδονικός Φούφα – Καβάλα
Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας
Λαγκαδάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Απόλλων Καλαμαριάς – Καμπανιακός
Δόξα Προσκυνητών – Εορδαϊκός
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

5η αγωνιστική 20ή
ΑΟ Καρδίας – Καβάλα
Νάουσα – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου
Δόξα Δράμας – Μακεδονικός Φούφα
Νέστος Χρυσούπολης – Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός – Λαγκαδάς
Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Προσκυνητών
Ρεπό: Καμπανιακός

6η αγωνιστική 21η
Νάουσα – ΑΟ Καρδίας
Καβάλα – Δόξα Δράμας
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Νέστος Χρυσούπολης
Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Παραλιμνίου
Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός
Ορφέας Ξάνθης – Εορδαϊκός
Λαγκαδάς – Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών

7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Καρδίας – Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης – Νάουσα
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Καμπανιακός – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου
Εορδαϊκός – Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Προσκυνητών – Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Καλαμαριάς – Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Λαγκαδάς

8η αγωνιστική 23η
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΟ Καρδίας
Δόξα Δράμας – Απόλλων Παραλιμνίου
Νάουσα – Καμπανιακός
Καβάλα – Εορδαϊκός
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Δόξα Προσκυνητών
Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Καλαμαριάς
Αλμωπός Αριδαίας – Λαγκαδάς
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

9η αγωνιστική 24η
ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Παραλιμνίου
Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης
Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας
Δόξα Προσκυνητών – Νάουσα
Απόλλων Καλαμαριάς – Καβάλα
Λαγκαδάς – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου
Ορφέας Ξάνθης – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η αγωνιστική 25η
Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας
Απόλλων Παραλιμνίου – Εορδαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς
Νάουσα – Λαγκαδάς
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Καβάλα

11η αγωνιστική 26η
ΑΟ Καρδίας – Εορδαϊκός
Δόξα Προσκυνητών – Καμπανιακός
Απόλλων Καλαμαριάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Λαγκαδάς – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας – Καβάλα
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου
Ρεπό: Δόξα Δράμας

12η αγωνιστική 27η
Δόξα Προσκυνητών – ΑΟ Καρδίας
Εορδαϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
Καμπανιακός – Λαγκαδάς
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας – Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα – Μακεδονικός Φούφα
Καβάλα – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Λαγκαδάς – Δόξα Προσκυνητών
Ορφέας Ξάνθης – Καμπανιακός
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Παραλιμνίου
Μακεδονικός Φούφα – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Δόξα Δράμας
Καβάλα – Νάουσα
Ρεπό: Εορδαϊκός

14η αγωνιστική 29η
Λαγκαδάς – ΑΟ Καρδίας
Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
Καμπανιακός – Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
Δόξα Δράμας – Νάουσα
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

15η αγωνιστική 30ή
Ορφέας Ξάνθης – Λαγκαδάς
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός Φούφα – Δόξα Προσκυνητών
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Εορδαϊκός
Καβάλα – Καμπανιακός
Νάουσα – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Απόλλων Λάρισας – Πύδνα Κίτρους
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη Βόλου
Αμβρακία Κωστακιών – Τυλυκράτης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Διαγόρας Σεβαστής
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Ισταίας
Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης
Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Πετριτή
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Θεσπρωτός


Εθνικός Φιλιππιάδας – Απόλλων Λάρισας
Πύδνα Κίτρους – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη Βόλου – Διαγόρας Σεβαστής
Τυλυκράτης – Τυλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος
ΑΕ Ιστιαίας – Νίκη Βόλου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Πύδνα Κίτρους
ΑΕ Καραϊσκάκης – Θεσπρωτός


Απόλλων Λάρισας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Διαγόρας Σεβαστής – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τυλυκράτης – Πύδνα Κίτρους
Ρήγας Φεραίος – Νίκη Βόλου
Νίκη Βόλου – Τυλυκράτης
Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – Τυλυκράτης
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – ΑΕ Καραϊσκάκης


Διαγόρας Σεβαστής – Απόλλων Λάρισας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Τυλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος
Πύδνα Κίτρους – Νίκη Βόλου
Νίκη Βόλου – Πύδνα Κίτρους
Τυλυκράτης – Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΕ Ιστιαίας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου


Απόλλων Λάρισας – Τυλυκράτης
Ρήγας Φεραίος – Διαγόρας Σεβαστής
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – Πύδνα Κίτρους
ΑΕ Καραϊσκάκης – Νίκη Βόλου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Τυλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Ιστιαίας


Ρήγας Φεραίος – Απόλλων Λάρισας
Τυλυκράτης – Νίκη Βόλου
Διαγόρας Σεβαστής – Πύδνα Κίτρους
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης
Πύδνα Κίτρους – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Νίκη Βόλου – ΑΕ Ιστιαίας
Τυλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας


Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος
Θεσπρωτός – Τυλυκράτης
ΑΕ Καραϊσκάκης – Διαγόρας Σεβαστής
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Ιστιαίας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας – Πύδνα Κίτρους
Νίκη Βόλου – Τυλυκράτης


Πύδνα Κίτρους – Απόλλων Λάρισας
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός
Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης
Τυλυκράτης – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Διαγόρας Σεβαστής – ΑΕ Ιστιαίας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας – Τυλυκράτης
Πύδνα Κίτρους – Νίκη Βόλου


Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Πύδνα Κίτρους
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Νίκη Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας – Ρήγας Φεραίος
Εθνικός Φιλιππιάδας – Τυλυκράτης
Τυλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας

10η
ΑΕ Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Θεσπρωτός – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Πύδνα Κίτρους – ΑΕ Ιστιαίας
Νίκη Βόλου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος – Τυλυκράτης
Τυλυκράτης – Νίκη Βόλου
Διαγόρας Σεβαστής – Πύδνα Κίτρους
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

11η
Απόλλων Λάρισας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
ΑΕ Ιστιαίας – ΑΕ Καραϊσκάκης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός
Τυλυκράτης – Πύδνα Κίτρους
Νίκη Βόλου – Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος
3 – Τυλυκράτης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – 5

12η
ΑΕ Ιστιαίας – Απόλλων Λάρισας
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Τυλυκράτης
Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους – Πύδνα Κίτρους
Νίκη Βόλου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Τυλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής

13η
Απόλλων Λάρισας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τυλυκράτης – ΑΕ Ιστιαίας
Νίκη Βόλου – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Πύδνα Κίτρους – ΑΕ Καραϊσκάκης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πύδνα Κίτρους
Διαγόρας Σεβαστής – Νίκη Βόλου
Τυλυκράτης – Ρήγας Φεραίος

14η
Τυλυκράτης – Απόλλων Λάρισας
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας – Πύδνα Κίτρους
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Θεσπρωτός – Διαγόρας Σεβαστής
Πύδνα Κίτρους – Τυλυκράτης
Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος

15η
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους – Τυλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Ιστιαίας
Διαγόρας Σεβαστής – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Τυλυκράτης – ΑΕ Καραϊσκάκης
Ρήγας Φεραίος – Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου – Πύδνα Κίτρους

Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Τσικλητήρας – ΑΟ Ζευγολατιού
ΑΟ Θήβας – Ρεπό
Δόξα Μεγαλόπολης – Αχαϊκή
Φωστήρας – Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας – Ρεπό
ΑΟ Χαλκίς – Παναρκαδικός
Παναχαϊκή – Παναργειακός
ΑΟ Λουτράκι – ΑΕ Ερμιονίδας


ΑΟ Θήβας – Τσικλητήρας
ΑΟ Ζευγολατιού – Δόξα Μεγαλόπολης
ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας – Φωστήρας
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό – Παναχαϊκή
Παναρκαδικός – ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός – ΑΟ Λουτράκι


Τσικλητήρας – Δόξα Μεγαλόπολης
Φωστήρας – ΑΟ Θήβας
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Ζευγολατιού
ΑΟ Χαλκίς – ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή – Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας – Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Λουτράκι – Αχαϊκή
Παναρκαδικός – Παναργειακός


Φωστήρας – Τσικλητήρας
Δόξα Μεγαλόπολης – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Θήβας – ΑΟ Χαλκίς
ΑΟ Ζευγολατιού – Παναχαϊκή
ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας – ΑΕ Ερμιονίδας
Αχαϊκή – ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός
Ρεπό – Παναρκαδικός


Τσικλητήρας – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίς – Φωστήρας
Παναχαϊκή – Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Θήβας
ΑΟ Λουτράκι – ΑΟ Ζευγολατιού
Παναργειακός – ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας
Παναρκαδικός – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας – Ρεπό


ΑΟ Χαλκίς – Τσικλητήρας
ΠΑΟ Βάρδας – Παναχαϊκή
Φωστήρας – ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Μεγαλόπολης – ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Θήβας – Παναργειακός
ΑΟ Ζευγολατιού – Παναρκαδικός
ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας – Ρεπό
Αχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας


Τσικλητήρας – Παναχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Χαλκίς
ΑΟ Λουτράκι – ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός – Φωστήρας
Παναρκαδικός – Δόξα Μεγαλόπολης
Ρεπό – ΑΟ Θήβας
Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΟ Ζευγολατιού
ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή


ΑΕ Ερμιονίδας – Τσικλητήρας
Παναχαϊκή – ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Χαλκίς – Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός
Φωστήρας – Ρεπό
Δόξα Μεγαλόπολης – Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Θήβας – Αχαϊκή
ΑΟ Ζευγολατιού – ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας


Τσικλητήρας – ΑΟ Λουτράκι
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός – Παναχαϊκή
Ρεπό – ΑΟ Χαλκίς
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή – Φωστήρας
ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας – Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Ζευγολατιού – ΑΟ Θήβας

10η
Παναργειακός – Τσικλητήρας
ΑΟ Λουτράκι – Παναρκαδικός
ΑΕ Ερμιονίδας – Ρεπό
Παναχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Χαλκίς – Αχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας – ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας
Φωστήρας – ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης – ΑΟ Θήβας

11η
Τσικλητήρας – Παναρκαδικός
Ρεπό – Παναργειακός
Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή – ΑΕ Ερμιονίδας
ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας – Παναχαϊκή
ΑΟ Ζευγολατιού – ΑΟ Χαλκίς
ΑΟ Θήβας – ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μεγαλόπολης – Φωστήρας

12η
Ρεπό – Τσικλητήρας
Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναργειακός – Αχαϊκή
ΑΟ Λουτράκι – ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή – ΑΟ Θήβας
ΑΟ Χαλκίς – Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟ Βάρδας – Φωστήρας

13η
Τσικλητήρας – Αστέρας Αμαλιάδας
Αχαϊκή – Ρεπό
ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός
ΑΟ Ζευγολατιού – Παναργειακός
ΑΟ Θήβας – ΑΟ Λουτράκι
Δόξα Μεγαλόπολης – ΑΕ Ερμιονίδας
Φωστήρας – Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Χαλκίς

14η
Αχαϊκή – Τσικλητήρας
Αστέρας Αμαλιάδας – ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό – ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός – ΑΟ Θήβας
Παναργειακός – Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Λουτράκι – Φωστήρας
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή – ΑΟ Χαλκίς

15η
Τσικλητήρας – ΤσικλητήραςΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Ζευγολατιού – Αχαϊκή
ΑΟ Θήβας – Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης – Ρεπό
Φωστήρας – Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίς – ΑΟ Λουτράκι
Παναχαϊκή – ΑΕ Ερμιονίδας

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου
Ερμής Ζωνιανών – Θύελλα Ραφήνας
Ηλυσιακός – Ρεπό
Προοδευτική – Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ιάλυσος Ρόδου
Ρόδος – ΑΕ Κηφισιάς
Εθνικός – Ιωνικός
Ατσαλένιος – Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας – Άγιος Ιερόθεος


Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας – Προοδευτική
Ρεπό – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Εργοτέλης – Ρόδος
Ιάλυσος Ρόδου – Εθνικός
ΑΕ Κηφισιάς – Ατσαλένιος
Ιωνικός – Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας


Ερμής Ζωνιανών – Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ηλυσιακός
Ρόδος – Θύελλα Ραφήνας
Εθνικός – Ρεπό
Ατσαλένιος – Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος – Ιάλυσος Ρόδου
Τριγλία Ραφήνας – Εργοτέλης
Ιωνικός – Πανθηραϊκός



ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική – Ρόδος
Ηλυσιακός – Εθνικός
Θύελλα Ραφήνας – Ατσαλένιος
Ρεπό – Άγιος Ιερόθεος
Εργοτέλης – Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος Ρόδου – Πανθηραϊκός
ΑΕ Κηφισιάς – Ιωνικός


Ερμής Ζωνιανών – Ρόδος
Εθνικός – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ατσαλένιος – Προοδευτική
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
Πανθηραϊκός – Ρεπό
Ιωνικός – Εργοτέλης
Ιάλυσος Ρόδου – ΑΕ Κηφισιάς


Εθνικός – Ερμής Ζωνιανών
Ρόδος – Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Άγιος Ιερόθεος
Προοδευτική – Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας – Ιωνικός
Ρεπό – ΑΕ Κηφισιάς
Εργοτέλης – Ιάλυσος Ρόδου


Ερμής Ζωνιανών – Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός
Τριγλία Ραφήνας – Ρόδος
Πανθηραϊκός – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
ΑΕ Κηφισιάς – Ηλυσιακός
Ιάλυσος Ρόδου – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό – Εργοτέλης


Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών
Ατσαλένιος – Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός – Πανθηραϊκός
Ρόδος – Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΑΕ Κηφισιάς
Προοδευτική – Ιάλυσος Ρόδου
Ηλυσιακός – Εργοτέλης
Θύελλα Ραφήνας – Ρεπό


Ερμής Ζωνιανών – Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος
Ιωνικός – Ατσαλένιος
ΑΕ Κηφισιάς – Εθνικός
Ιάλυσος Ρόδου – Ρόδος
Εργοτέλης – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό – Προοδευτική
Θύελλα Ραφήνας – Ηλυσιακός

10η
Πανθηραϊκός – Ερμής Ζωνιανών
Τριγλία Ραφήνας – Ιωνικός
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Κηφισιάς
Ατσαλένιος – Ιάλυσος Ρόδου
Εθνικός – Εργοτέλης
Ρόδος – Ρεπό
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική – Ηλυσιακός

11η
Ερμής Ζωνιανών – Ιωνικός
ΑΕ Κηφισιάς – Πανθηραϊκός
Ιάλυσος Ρόδου – Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης – Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό – Ατσαλένιος
Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός
Ηλυσιακός – Ρόδος
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

12η
ΑΕ Κηφισιάς – Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός – Ιάλυσος Ρόδου
Πανθηραϊκός – Εργοτέλης
Τριγλία Ραφήνας – Ρεπό
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Ραφήνας
Ατσαλένιος – Ηλυσιακός
Εθνικός – Προοδευτική
Ρόδος – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

13η
Ερμής Ζωνιανών – Ιάλυσος Ρόδου
Εργοτέλης – ΑΕ Κηφισιάς
Ρεπό – Ιωνικός
Θύελλα Ραφήνας – Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός – Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική – Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ατσαλένιος
Ρόδος – Εθνικός

14η
Εργοτέλης – Ερμής Ζωνιανών
Ιάλυσος Ρόδου – Ρεπό
ΑΕ Κηφισιάς – Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός – Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός – Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Άγιος Ιερόθεος – Ρόδος
Ατσαλένιος – Εθνικός

15
Ερμής Ζωνιανών – Ρεπό
Θύελλα Ραφήνας – Εργοτέλης
Ηλυσιακός – Ιάλυσος Ρόδου
Προοδευτική – ΑΕ Κηφισιάς
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ιωνικός
Ρόδος – Πανθηραϊκός
Εθνικός – Τριγλία Ραφήνας
Ατσαλένιος – Άγιος Ιερόθεος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου